?
RinaMt2

Apex Legends Sezon Bitmeden Bir Karakter Daha Eklenecek

İlk sezonuyla beraber Battle Pass gelen Apex Legends çok yakında yepyeni bir karaktere daha kavuşacak.

Şubat ayında gerçekleştirdiği çıkışla aniden muazzam bir oyuncu kitlesine ulaşan Battle Royale oyunu Apex Legends, geçtiğimiz hafta içerisinde ilk resmi sezonu "Sezon 1: Wild Frontier"ı yayınlamıştı. Yeni sezonla beraber oyuna Battle Pass özelliğini ve fazlasıyla aksiyon dolu Octane karakterini ekleyen EA (Electronic Arts), hayran kitlesinden olumlu geri dönütleri almayı da unutmadı.

 

İLGİLİ HABER

Epic Games'in CEO'su: Apex Legends, Fortnite'ın Oyuncu Sayısını Etkilemedi

 

Sony PS Store'dan gelen bilgilere göre Apex Legends'ın daha yeni başlayan 1. sezonu bitmeden yeni bir karakter daha oyunun içine eklenecek ve bu bağlamda 1. sezon içerisinde oyuna 2 yeni karakter eklenmiş olacak. Yeni karakterin Apex Legends'a önümüzdeki 12 hafta içerisinde ekleneceği tahmin ediliyor.

 

İLGİLİ HABER

Respawn, Apex Legends'ta Hile Yapan 500.000 Oyuncuyu Banladı

 

Piyasaya sürüldüğü tarihten beri gündemden düşmeyen Battle Royale oyununun PS Store hesabında aynı zamanda kullanıcıların yeni bir karakterden önce yepyeni bir silah setine hazırlanmaları gerektiği de belirtildi. Haberi verilen yeni silah hakkında herhangi bir bilgi bulunmazken, oyuna eklenmeden kısa süre önce (bir önceki silahta olduğu gibi) ilk olarak Apex Legends'ın resmi Instagram ve Twitter hesaplarından paylaşılması bekleniyor.

Yazan: admin      Okunma: 15656      Tarih: 26.03.2019      Etiketler: pvp serverler , valve , counter strike , serverlar , apex ,


Pvpserverler.gen.tr

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi pvpserverler.gen.tr Bünyesine Aittir