?
RinaMt2

Localdeki Freebsd ile Dış Ağdan Oyuncu Alma (Karakter Ekranında Atma sorununa ÇÖZÜM)

Çok basit bir Yöntemle Yıllardan beri gelen bu sorun çözüldü.
Yer sağlayıcı bir çok arkadaşın hoşuna gitmese de isteyen evindeki Pc üzerinden adsl bağlantısı ile dışarıdan oyuncu alabilecek.

öncelikle yapılması gereken ftp içinde bulunan config dosyalarındaki her kanalın portunu ve db nin portunu modem üzerinden kullandığınız pc üzerine yönlendirmek olacaktır.
Oyunun kurulu olduğu frebsd ip değil lütfen dikkat edelim. kendi kullandığımız pc nin ip sine yönlendiriyoruz.
Modeme nasıl port açılacağı hakkında bir çok konu bulabilirsiniz. dikkat etmeniz gereken sizin oyunun portları ile sizin pcnin ipsi

bilgisayarımın lan ip yani iç ip adresi 192.168.1.101 sizde ne ise o ip üzerine portları açıyoruz.
 
örnek olarak benim eklediğim portlar


 

Yazan: admin      Okunma: 16056      Tarih: 21.03.2019      Etiketler: pvp serverler , metin2 pvp , serverlar , metin2 kurulum ,


Pvpserverler.gen.tr

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi pvpserverler.gen.tr Bünyesine Aittir