?
RinaMt2

Metin2 LOG Hatası (Traceback.pyc) Kesin Çözüm

Pvp serverlere giriş yaparken bu hatayı alıyorsanız çözüm basit bu hata metin2 klasörü içindeki lib dosyalarının eksikliğindendir. Genelde bu sorun metin2 yi silip tekrar kurduğunuzda ortaya çıkmaktadır.

 

log hatası

 

Çözüm basit çözüme geçelim


1 - Gerekli dosyayı bilgisayarımıza indirelim. Lib Dosyası İndir 
2 - İndirdiğiniz dosyanın içindeki lib klasörünü metin2'nin içine atın 

Sorun çözülmüştür tekrar deneyerek oyuna girebilirsiniz. Eğer kesin bir çözüm bulmak isterseniz metin2 pvp serverler 'e girmek için oyun sitesinden kurulumu indirip bilgisayarınıza tekrar kurmak sorunu komple ortadan kaldırabilir.

Yazan: admin      Okunma: 16410      Tarih: 08.01.2019      Etiketler: metin2 , log hatası , log , traceback.pyc , kesin çözüm ,


Pvpserverler.gen.tr

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi pvpserverler.gen.tr Bünyesine Aittir