?
RinaMt2

PUBG nin Ücretsiz Versiyonu PUBG Lite Geliyor!

PUBG Lite Geliyor…

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, deneyimi geliştirmek ve oyuncu sayısını artırabilmek için ücretsiz olan PUBG Lite versiyonunun testlerine başladı. Tayland’da test edilen yeni oyun adından da anlaşılabileceği üzere daha düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor. Lite versiyonunun orijinal oyundan tamamen bağımsız bir geliştirici ekip tarafından yürütüleceği de açıklananlar arasında. Lite versiyonu şimdilik orijinal harita olan Erangel’e sahip. Aynı zamanda elbette solo, çift ve ekiple oynama seçenekleri de bulunuyor.

PUBG’nin ücretsiz versiyonu PUBG Lite geliyor-oyunalsat blog-oyunalsat.net-pubg sistem gereksinimleri aciklandi

PUBG Lite Sistem gereksinimleri

Oyun için önerilen sistem gereksinimlerine baktığımızda karşımıza Core i5 2,8 GHz işlemci ve 8 GB RAM çıkıyor. Grafik kısmında ise NVIDIA GeForce GTX 660 a da AMD Radeon HD 7870 önerilmiş. Ancak minimum gereksinimlere baktığımızda oyunun 4 GB RAM’li Intel Core i3 (2,4 GHz) işlemciyle çalıştığı ve Intel HD Graphics 4000 ile de açılabildiği kaydediliyor. Oyunun beta testleri ise sadece Tayland’daki kullanıcılarla paylaşılmış durumda. Ancak test sürecinin başarısına bağlı olarak zaman içinde yavaş yavaş diğer bölgelerde de oyuna erişim sunulması bekleniyor. Ücretsiz ve düşük sistem gereksinimlerinde açılabilen versiyonla beraber oyun aynı zamanda kitlesinde de ciddi bir artış yaşamayı planlıyor.

Tanıtım Videosu

Video oynatıcı

00:00

01:06

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

Yazan: admin      Okunma: 12106      Tarih: 30.03.2019      Etiketler: ücretsiz pubg , pubg lite , pubg lite indir , pubg ücretsiz indir , pvp serverler , metin2 pvp , counter strike ,


Pvpserverler.gen.tr

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi pvpserverler.gen.tr Bünyesine Aittir