?
RinaMt2

Pvp Serverlarınız için Dosya Yükleme, İstatistik Takip, Resim Yükleme ve Epin Satış Hizmetleri

Pvp serverınız için ücretsiz olarak erişebileceğiniz güvenli servislerin listesi

1- Dosyaupload.com / Packleriniz İçin Dosya Yükleme Servisi
Oyunu kurdunuz, full pack ve mini pack gibi bir yere yüklenmesi gereken dosyaları Turkmmo.com`un ücretsiz dosya yükleme servisi Dosyaupload.com`a yükleyebilirsiniz. Ne sizden ne de dosyayı indirecek oyuncularınız bunun için herhangi bir üyelik ücreti ödemez, hız arttırması için para alınmaz.

2- Kısa.link / Link Kısaltma ve İstatistik Takip
Serverınızın reklamını yapacaksınız veya çeşitli sitelerde tanıtımlarını koydunuz, buralardan gelen ziyaretçileri hangi linke ne kadar tıklanmış takip etmek istiyorsunuz. Turkmmo.com link kısaltma servisi kisa.link aracılığıyla kısa linkler oluşturabilir, hangi linkinize ne kadar tıklanmış görebilirsiniz. Üstelik kisa.link/pvpserver gibi özel kısaltmalarda oluşturabilirsiniz. Kisa.link, m2.tc, pvp,tc, mmo.tc, ko.tc, sro.tc gibi uzantıları da linkinizi kısaltırken kullanabilirsiniz.

3- Imagevisit.com / Resim Yükleme Sitesi
Sitenizde veya tanıtımlarınızı yaptığınız sitelerde kullanacağınız resimleri tamamen ücretsiz olarak Turkmmo.com resim yükleme servisi imagevisit.com adresine yükleyebilirsiniz. Resimleriniz patlamaz, hızlıdır.

4- Oyunalışveriş.com / Epin Satış Hizmeti
Serverınızı sorunsuz açtınız ve para kazanmak istiyorsunuz. Şirket değilsiniz veya ödeme şirketlerinin prosedürleri ile uğraşmak istemiyorsunuz. Oyunalisveris.com`a girip üyelik açmanız ve mağaza başvurusu yapmanız yeterlidir. Mağazanızın onaylanmasının ardından oyun epinlerinizi sisteme yükleyip satışa başlayabilirsiniz. Pek çok ödeme yöntemi barındıran ve her satış için size sms, mail ve site içi mesajla bilgi veren oyunalisveris.com`u kullanabilirsiniz. Kazandığınız tutarları da 24 saat içinde hesabınıza isteyebilirsiniz

Yazan: admin      Okunma: 16188      Tarih: 16.03.2019      Etiketler: pvp server , dosya yükleme , istatistik , e pin , resim yükleme , pvp serverler ,


Pvpserverler.gen.tr

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Bu Web Sitesi pvpserverler.gen.tr Bünyesine Aittir