+ Oy Ver

Server Bilgileri

Server Adı : DoradusMt2
Site : https://doradusmt2.com/index
Zorluk : Orta
Durum Sunucu Açık (Son Kontrol: 31 Ağustos 2022 , 21:19)
Eklenme Tarihi : 31 Ağustos 2022 , 21:18
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

Türkiyenin en güvenilir ve en iyi Mt2 sunucusu olma adayı olan DoradusMt2 4 Eylül'de Bu Savaşta Bende varım diyor.
Yıllanmış Mt2 oyuncuları tarafından kurulan Doradus Mt2 2017 'de gerçekten tüm ekibini kurmuştu hevesi kursağında kalarak ailevi problemler yaşayan ekip liderinin ben hiçbir oyuncuyu mağdur edemem sunucu açar isem kapatamam diyerek sunucu açmayı iptal eden ekip liderinin hikayeye başlayamamış ve tüm hevesleri kursakta kalmıştı.Bu oyunun bir hikayesi vardı fakat bu heves bu hikaye kursakta kalmıştı.
Yılların yıllandırdığı bir serüven'dir MT2 tabikide bir hikayesi olacaktı.Ve bugüne rast geldi.Ekip liderinin en çok önemsediği konu ADALETTİR. Küfür ve benzeri hiçbir hakaretin cezası karşılıksız kalmaz ve sınırsız uzaklaştırmadır.Oyunda pay to winin önüne geçerek HİÇBİR MADDİ ANLAM taşımaksızın açılan DORADUS MT2 yayın hayatına uzun soluklu başlıyor ve dengeli oyun anlayışı ile sizlere bir yaz akşamı merhaba diyor.
Biz bu hikayenin parçası olmaya geldik tabikide sizlerle.

Tüm Oyuncuların Merak Etiği Sorular

Oyunda Oyuna Etki Edebilecek Ve İlerleyen Zamanlarda Oyuncu Kaybına Neden Olabilecek Yüksek Editler Satılacakmı ?

CEVAP: Oyunda hiçbir şekilde ileride size ve oyuna etki edebilecek editler satılmayacaktır sadece günlük aktivilerde emek verirken yaptığınız emeğin şansını arttırmaya bağlı itemler satılacaktır.Herkesin beceri ve zekasına göre şekillenecek bir ortam sağlamayı hedeflemekteyiz.

Edit Satmazsanız Parayı Nereden Kazanacaksınız ?

Oyun kendini amorti etsin ve bizim bilgisayar başında harcadığımız zamanın karşılğını ve yeri geldiğinde 24 saat size destek sağlamak için oyunda durduğumuzda gözlerimize verdiğimiz zararın karşılığını versin yeter çok birşey istemiyoruz ve asla öyle olmayacak.


Gm Alımı Olacakmı ?

GM alımları tamamiyle sözleşmeli olacaktır.Biliyorsunuzki birçok oyunda oyuncu kaybının diğer nedeni EŞE DOSTA YARDIM ARKADAŞA YARDIM yapalım birşey olmazdır.Ben ve şuanki ekibim tamamiyle avukat sözleşmeli GM 'lerden oluşturulmuştur.Hatalarında maddi ve manevi zararların karşılanması adına yapılan sözleşmeler ile oyuna başlayacaklardır.ve GM alımlarımızda sözleşmesi GM alımı yapmamaktayız.


Oyunun Server Ücreti Nekadar Ödendi ?

Oyunun server ücreti 2 seneliği ödenmiştir.Ve düşük kapasiteli ödensede anında müdahale ile hemen yükseltilebilmektedir.


İLK 120 Olan Oyuncuya Hediyeniz Nedir ?
Cevap: İlk 120 olan oyuncuya İKİBİN TÜRK LİRASI HEDİYE VERİLECEKTİR!Oyun 250 Levele Çıkarılabilinirmi ?
İlerleyen zamanlarda oyundaki oluşan denge sonrasında 120 level kullanıcıları zorlamadan ve karışık bir kasılma sistemi oluşturmadan aynı düzende zevk alarak kasılabilecekleri sistem ve yapı ile 250 levele çıkartılabilinir.Oyuncu grubumuz oyuncularımızın daha çok sunucudaki mutluluğu ve oynama isteği ile alakalıdır.


OYUN ÖZELLİKLERİMİZ

1-120 LEVEL EMEK
2023 YILINA UYGUN
YENİ SÜPRİZ HARİTALAR
EFSUN BOTU(ENVANTERİ AYRI)
YENİ ARINDIRMA
AURA SİSTEMİ
YAZILIMSAL IP TABANLI KORUMA
MİTSİ SİMYA & SİMYA SET BONUS
HIZLI WON TAKASI
HIZLI BİYOLOG
Çevrimdışı Premium Pazar
Yeni Balina Mağarası
Yeni Veba Zindanı
YENİ TİCARET BÖLGESİ
Sahra Çölü (YENİ)
Zodyak Tapınağı (Zodyak Çok Farklı..)
Ruhlar Mağarası(Çok Korkutucu)
Meley İni(Harbiden Meley İni)
Büyülü Orman(Büyülü Ormanda Değişik Şeyler)
Yıldırım Dağları(Çook değişik)
Gautama Ben o vibe aldım
Mavi Ölüm KulesiMasmavi

Yorumlar