+ Oy Ver

Server Bilgileri

Server Adı : Jinno2
Site : https://www.jinno2.com/
Zorluk : Zor
Durum Sunucu Açık (Son Kontrol: 25 Nisan 2023 , 12:26)
Eklenme Tarihi : 25 Nisan 2023 , 12:26
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

SİMYA-KUŞAK-LYCAN-LEVELLİ PET ve diğer 1-120 ye ait olup oyunun nostaljisini bozacak sistemler yok!​
SLOT FARMI VAR BOSS TAKİP VAR BATTLE PASS VAR BALIKÇILIK VAR EVLİLİK VAR AT GELİŞTİRME VAR!
LEGAL SATIŞ SİTEMİZ İLE GÜVENLİ SATIŞ İMKANI!

DAHASI İÇİN OKUMAYA DEVAM ET VEYA TANITIM SİTEMİZİ ZİYARET ET
Sade ama etkili bir başlangıç sizleri bekliyor olacak!
Legal Satış sitesi sizlere güvenli alışveriş ortamı sağlamaktadır. Oyundaki çoğu ürün nesne markette bulunmayacağından oyuncu edindiği eşyaları gerçekten yüksek bir değerde satabileceksiniz!

Sıralama Sistemi ile hem yarış heyecanını hem de sampiyonluk ödülünü yaşayacaksınız.
Balıkçılık madencilik evlilik gibi unutulmaya yüz tutmuş eski nostaljik metin2 etkinliklerini geri getiriyoruz! (Buna slot farmı da dahil)
Slot farmı nedir?
Slotlardan çıkması gereken çoğu + basma sandıklara koyulup metinlerden çıkartılıyordu bunun official ve nostaljik oyun zevkinden uzak olduğunu tespit ettik ve yükseltme eşyaları ve bazı çok değerli ekipmanlar slotların içerisine eklendi.
Bunların dışında Tanıtım sitemiz zaten wiki gibi hizmet vermekte olup merak ettiğiniz herşeye sitemizdeki soldaki menüden ulaşıp inceleyebilirsiniz.


Jinno2 eski nostaljik günlerinizi yaşarken bunu daha da keyif alacağınız şekilde sağlamak üzere açılmış bir sunucudur. Oyuncunun gözünden bakarak düşünerek neleri sevip neleri sevmediğini ekipçe tartışarak
tespit ettik hatta 1-99 oyunseverlerin fikirlerini bile sorduk ona göre bir yol izledik. Oyunumuz gerçekten emek bir serverdir global altyapısı mevcuttur ve alt yapı kalitesi de global ayarındadır

İlerleyen süreçte topluluğumuza Forum üzerinden hizmet vermeyi ve aynı nostaljik havayı oradan da sürdürmeyi planlıyoruz. Online konusunda ise herhangi bir kaygımız yoktur yapılan reklamlar sadece başlangıç için değil oyunun ilerleyen sürecinde de aktif edilecek reklam ve tanıtımlarımız olacaktır. Yapılan güncellemeleri sadece discor üzerinden değil sms ve forum üzerinden güncelleme notları olarak görüntüleyebileceksiniz. Yapının oyuncu tarafından çok beğenileceğine inanıyoruz 1. köyden kızıl ormana kadar tüm haritalardaki tüm bosslar(sadece zindan değil map bossları da dahil), metinler, moblar hepsinin ayrı bir değeri olacak! Bu şekilde düşük seviye oyuncu da farmını yapabilecek.
Jinno2 adını daha önce hiç duymadınız doğru dha önce böyle bir isimle bir server dahi açılmadı. Duyulmayanları duyacağınız daha çok günlerimiz olacak metin2 pvp'lerine yep yeni bir soluk getirmek için geliyoruz.
Hani derler ya metin2 15 yıl geriye gitse 30 yıl ileriye gitmiş olacak diye işe bizim de niyetimiz tam olarak bunu size yaşatabilmek.
BURAYA KADAR EKSİKSİZ ŞEKİLDE OKUYUP BİZİ TERCİH EDEN OYUNCULARIMIZ BİZİM İÇİN HER ZAMAN ÇOK DEĞERLİ OLACAKTIR <3
Saygılarımızla
Jinno2 Takımı

Yorumlar