+ Oy Ver

Server Bilgileri

Server Adı : Mihos2
Site : https://tanitim.mihos2.com/
Zorluk : Orta
Durum Sunucu Açık (Son Kontrol: 02 Aralık 2022 , 18:49)
Eklenme Tarihi : 02 Aralık 2022 , 18:49
Puan : 78 Oy

Server Tanıtımı

Mihos2 de sadeliğe ve orjinal Metin2 deneyimine önem verdik. Sağlam bir altyapı üzerine kuruldu ve gereksiz sistemlerin hepsi pasifleştirildi.

Efsun botunu kaldırıp Kadim Efsun Nesnesi ve Kadim Efsun Küresi'ne hakettiği değeri verip efsun sistemini bu iki nesne üzerine kurduk.

Büyülü Metal, Ritüel Taşı gibi yükseltme nesneleri Mihos2'de mevcut değil. Aynı şekilde yükseltme şansını arttıran herhangi bir nesne de yok. Böylece hem oyundan alınan haz ve hırsı arttırıyor hem de oyun ömrünü uzatıyoruz.

Seni hayattan soğutacak kadar hard bir yapı hazırlamadık. Aşırılıktan kaçındık. 6-7 farklı güç yüzüğü takabilmeni sağlayıp metin ve patronları 2-3 vuruşta yere sermeni istemiyoruz. Aynı şekilde sana hiçbir takviye vermeyip acı çektirerek metin ve patron kesmeni de istemiyoruz. Başlangıçta sana vereceğimiz hediyeler daha akıcı ve yumuşak bir başlangıç yapmanı sağlayacak. Ayrıca tecrübe kazanım oranlarını bir miktar düşürdük.

Alan bosslarını daha kıymetli hale getirdik. Her biri Demirci Taşı, Biyolog Hızlandırıcı, Ticaret Camı, Araştırmacının Özütü ve içerisinde ihtiyacın olacak ekipmanları barındıran sandıklara sahip. Lucifer ve Azrail ile karşılaşmak için önce güçlenmelisin.


Detayları web sitemizden ve Discord sunucumuzdan öğrenebilir, bize sorabilirsin.
1-99 Seviye Aralığı
Yüksek Sunucu Performansı
Nostalji Oyun Yapısı
At Madalyonu ve Dolunay Düşürmeli
Çevrimdışı Pazar
Simya Yok
Kuşak Yok
Lycan Yok
Bol Ödüllü Oyun ve Discord Etkinlikleri
ve dahası...

Oyuna Başlangıç
Oyuna 1. Seviye gerekli ekipmanlarınla ve Zırhlı At ile başlarsın. Daha yumuşak ve akıcı bir başlangıç için 3 günlük kostüm, başlık ve yüzük envanterine eklenecek. Çok kullanamayacaksın belki de ama Cesaret Pelerin'i X tuşuna entegredir. Başlangıçta Ejderha Tanrıları ve Kritik-Delici gibi nesneler verilmez. Yeterince yang elde edip Satıcı'dan alabilirsin. Ayrıca alacağın Ejderha Tanrıları ve Kritik-Deliciler süresiz değildir.
Satıcı'dan Yeşil Güç ve Yeşil Efsun nesnesi satın alabilirsin.
Sadece 40. Seviye ve altındaki Zırh ve Silahlar için kullanılabilir.

KADİM EFSUN SİSTEMİ
Efsun sistemini Kadim Efsun üzerine kurduk. 40. Seviye ve üzeri metin taşlarından elde edebileceğiniz Kadim Efsun Nesnesi ile eşyanızın ilk 4 bonusu seçtiğiniz efsunlar ve şansınıza bağlı oranlarla ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Satıcı'da satılan Kutsama Küresi ile eşyalarınıza 5. bonusu ekleyebilirsiniz. Kadim Efsun Küresi eşyanıza 5. bonusu eklemez, sadece değiştirebilir. Kadim Efsun Nesnesi gibi efsunu seçme şansınız yoktur. Tamamen şansınıza bağlı bir efsun ve efsun oranı gelir. Kadim Efsun Küresini patronlardan ( Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Lucifer gibi ) ya da 85 ve 90 Seviye metin taşlarından elde edebilirsin. Kadim Efsun Nesnesi ve Kadim Efsun Küresi belli aralıklarla yapılan etkinliklerden de edilebilir.

YÜKSELTME SİSTEMİ
Mihos2'de Büyülü Metal, Ritüel Taşı gibi yükseltme nesneleri yok. Bu sayede oyun süresini uzatıyor, hazzı ve hırsı arttırıyoruz. Yükseltme yapabilmeniz için Kutsama Kağıdı, Ejderha Parşömeni ve Demircinin El Kitabı var. Kutsama Kağıdını metin taşlarından elde edebilirsiniz. Ejderha Parşömeni'ni Demirci'den 50 adet Kutsama Kağıdı ve 100.000 Yang karşılığında temin edebilirsiniz. Demircinin El Kitabı'nı ise Demirci'den 1 adet Demirci Taşı, 50 adet Kutsama Kağıdı ve 100.000 Yang karşılığında temin edebilirsiniz. Demirci Taşı sadece patronlardan ve belirli aralıklarla yapılan etkinliklerden elde edilebilir.
25040.png Kutsama Kağıdı
71032.png Ejderha Parşömeni
71025.png Demirci Taşı
70039.png Demircinin El Kitabı

TİCARET CAMI
Ticaret Camı Mihos2'de mevcut fakat elde etmek biraz zor. Ticaret Camı herhangi bir satıcıda satılmaz. Patron avlayarak ve belirli aralıklarla yapılan etkinlikleri değerlendirerek ticaret camını elde edebilirsin.


60004.png Ticaret Camı - Tek kullanım hakkı. Kullanıldıktan sonra kaybolur.
60005.png Ticaret Camı+ - 3 Günlük. 3 gün boyunca kullanılabilir.
60005.png Ticaret Camı++ - 7 Günlük. 7 gün boyunca kullanılabilir.

Asker At Kitabı Görevi
Oyun başlangıcında atın 11. Seviye olarak gelir. Atını Asker At'a geliştirebilmek için öncelikle Seyis'e 20 adet At Madalyonu getirmeli ve verdiği görevi yerine getirmelisin. Seyis önce madalyonlarını kontrol eder. Çantanda 20 adet At Madalyonu varsa görevi verir. Asker at kitabı için 30 dakika içinde 50 adet Şeytan Okçu öldürmelisin. Görevi tamamlayıp Seyis'e döndükten sonra asker at kitabını hazırlaması için 30 dakika beklemelisin. Asker at görevini almadan önce 5 MİLYON YANG'a sahip olduğundan emin ol.
Asker At Kitabı için ;
En az 35 Seviye olmalısın,
Seyis'in verdiği görevi tamamlamalısın,
50050.png 20 Adet At Madalyonu,
50052.png Zırhlı At Kitabı envanterinde olmalı,
money.png 5 Milyon Yang'a sahip olmalısın.

PASİF PvM YETENEKLERİ
Hitabet ve Yansılama Sanatı adında 2 yeni pasif yeteneğin var. Hitabet Sanatı Canavarlara Karşı Güç Yansılama Sanatı Patronlara Karşı Güç bonusu verir. Oyun başlagıcında her iki yetenek puansız olarak gelir. Pasif yetenekleri Master seviyesine getirebilmek için 85. ve 90. Seviye metinlerinden sanat kitaplarının ilkini düşürebilirsin. Master seviyesinden Perfect Master seviyesi için patronlardan Ustalık Kitaplarını elde etmen gerekli. Ayrıca bu sanat kitaplarını belirli aralıklarla yapılan etkinliklerden kazanabilirsin. Her iki yetenek Perfect Master seviyesine geldiğinde +10 bonus verir.

79617.png Hitabet Sanatı Kitabı - Master seviyesine kadar Hitabet Sanatı yeteneğini geliştirir.
79618.png Hitabet Ustalığı Kitabı - Master seviyesinden Perfect Master seviyesine kadar Hitabet Sanatı yeteneğini geliştirir.
Hitabet Sanatı Canavarlara Karşı Güç bonusu verir.
79619.png Yansılama Sanatı Kitabı - Master seviyesine kadar Yansılama Sanatı yeteneğini geliştirir.
79620.png Yansılama Ustalığı Kitabı - Master seviyesinden Perfect Master seviyesine kadar Yansılama Sanatı yeteneğini geliştirir.
Yansılama Sanatı Patronlara Karşı Güç bonusu verir.

BİYOLOG GÖREVLERİ
Biyolog görevleri 30. Seviyeden itibaren başlar.

Biyolog görevlerini Envanterinin sol üst kısmındaki panelden verebilirsin.

Biyolog görev süren geldiğinde hatırlatıcı seni uyarır.
Patronlar ve belirli aralıklarla yapacağımız etkinliklerden Hızlandırıcı ve Araştırmacının Özütü elde edebilirsin.
72347.png Hızlandırıcı %100 - Görev süreni sıfırlar.
71035.png Araştırmacının Özütü - Biyolog nesnelerinin kalitesini arttırır. Kabul edilmelerini kolaylaştırır.

Daha fazlası için Discord Sunucumuza katılmayı unutma.

Yorumlar