+ Oy Ver

Server Bilgileri

Server Adı : Mt2Classic
Site : https://mt2classic.com/
Zorluk : Kolay
Durum Sunucu Açık (Son Kontrol: 01 Mayıs 2021 , 20:37)
Eklenme Tarihi : 01 Mayıs 2021 , 20:37
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

Mt2Classic eski zamanların mekaniklerine sadık kalmayı başaran tek sunucu olarak Orijinal Metin2 Deneyimini yeniden izlemeyi hedefliyor. Ve tüm Öğe Mağazasını yalnızca oynayarak kazanılabilir hale getirerek Pay2Win unsurlarını oyundan tamamen ortadan kaldırmak.
Erken Benimseyenlere Özel
İlk girişinizde Deneyim Yüzüğü almak için şimdi kaydolun !
Resmi lansman tarihinden önce oluşturulan her hesap, yüzüğü tamamen ücretsiz olarak alacaktır!
Neden Mt2Classic
Diğer tüm sunucularda, hatta resmi olanlarda bile, asıl odak noktası oyunun sonuna ulaşmaktır ve Çekirdek Metin2 Özelliklerinin çoğuna ulaşmak çok kısa sürdüğü için kaybolur veya gözden kaçar. Tüm bunlar, oyuncuların ilerlemek için çok para harcamasını gerektirir.
Mt2Classic'in amacı, gerçek para unsurunu ortadan kaldırırken bu özellikleri geri getirmek. Bu, en başından başlayarak tüm macera boyunca zorlu ve ilginç bir oynanışa dönüşür. Şu anda hangi seviyede olduğun önemli değil, her zaman yapacak bir şeyler olacak ve oyun stratejin için faydalıysa seviye atlamayı bırakmayı bile düşünebilirsin.
Metin2, Çok Oyunculu bir Oyun ve klasik deneyim, oyuncuların etkileşimde bulunmasını sağlayarak buna değer verecek. Oyuncular, ister güçlü bir ticaret pazarı için ister oyunun zorluklarıyla başa çıkmak için işbirliği yaparken kendilerini bulacaklar.
Farklı görevleri tamamlamak için çeşitli haritalarda oluşan grupları bulmak ve aynı zamanda bir zamanlar olduğu gibi gerçek buluşma noktaları oluşturmak norm olacaktır.
Geçmişte MMORPG, size oyunu tercih ettiğiniz şekilde oynama imkanı sunmasıyla karakterize ediliyordu. Örneğin, tıpkı bir girişimci gibi, ticaret yapan ve daha iyi donanımlar elde etmek için oyun ekonomisinden yararlanan oyuncular bulmak nadir değildi.
Mt2 Classic'in oyuna yaklaşımı, kutunun dışında düşünen ve bu dinamiklerden en iyi şekilde yararlanan oyunculara gerçekten değer veriyor ve onları ödüllendiriyor.
Tüm bu özellikler sayesinde, Mt2 Classic, tüm yolculuk boyunca her zaman yoğun bir macera sunmakta başarısız olmayacak, oyuncular arasındaki etkileşimlerden zengin, gelişen bir oyun deneyimi olacak.

Yorumlar