+ Oy Ver

Server Bilgileri

Server Adı : Sandara2
Site : https://sandara2.com.tr/tanitim/
Zorluk : Zor
Durum Sunucu Açık (Son Kontrol: 14 Mart 2024 , 03:30)
Eklenme Tarihi : 14 Mart 2024 , 03:29
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

1-99 LEVEL ARALIĞI SANDARA2
80.000TL TOPLAM ÖDÜL HAVUZU
EĞLENCELİ METİN FARMI
KADİM EFSUN YOK
BALIK BOTU SİSTEMİ
ORTALAMA FİYAT SİSTEMİ
32.000 STACK LİMİTİ
MOB BİLGİ SİSTEMİ
SİMYA YOK
TÜM ZİNDANLARA GERİ DÖNÜŞ SİSTEMİ
LYCAN YOK
KUŞAK YOK
ZİNDAN TAKİP SİSTEMİ
PATRON TAKİP
EXP VE PARA AŞIRI ZOR
OTOMATİK AV SİSTEMİ
KOSTÜM EFSUNLAMA YOK
7/24 AKTİF DİSCORD & DESTEK YÖNETİMİ
HER HAFTA ÖDÜLLÜ TURNUVALAR
SÜRESİZ SKİLL SİSTEMİ
TOPLU İTEM SİL/SAT SİSTEMİ
M1 BAŞLANGIÇ SKİLLER
UZAKTAN BİYOLOG SİSTEMİ
GELİŞTİRİLMİŞ EFSUN BOTU
BİYOLOG GÖREVLERİ
ORK DİŞİ
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
ŞEYTAN HATIRASI
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
LANET KİTABI
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
BUZ TOPU
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
ZELKOVA DALI
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
TUGYİS TABELASI
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
KIR. HAYALET AĞACI DALI
SÜRE SINIRLAMASI: SÜRE YOK
LİDERLERİN NOTLARI
SÜRE SINIRLAMASI: 30 DAKİKA
KEM GÖZ MÜCEVHERİ
SÜRE SINIRLAMASI: 60 DAKİKA
BİLGELİK MÜCEVHERİ
SÜRE SINIRLAMASI: 60 DAKİKA
KARAKTER SINIFLARI

SAVAŞÇI
Savaşçı sınıfı yakın dövüş konusunda en güçlü karakterlerden biri Savaşçıdır. Becerileri ve kullandığı ağır zırhlar ile en popüler karakter sınıfından birisidir. Gücünü kuvvetli fiziksel özelliklerinden ve dengeli zihin özelliğinden alabilmektedir. Tek elli silah kullanarak, seri bir savaş makinasına özelliği taşıyabilir, çift elli silahla beraber güçlü hasarlar verebilmektedir. Bedensel ve Zihinsel olarak iki farklı beceri sınıfı bulunmaktadır.

SURA
Sol elinde Kötülük Tohumunu büyütme kararı alan suralar, sihirli güçlerle donatılmış savaşçılara dönüşmüştür. Yakın dövüş ustalarına karşı, sihirli güçleri sayesinde uzak mesafeden sihirli hasarlar verebilmektedir. Karakterin saldırı sihirleri güçlendirilebilir, ek destek büyüleri kazandırılabilir. Bu sınıfımız Karabüyü ve Büyülü Silah olarak iki farklı beceri sınıfına sahiptir. Karabüyü sınıfında ağırlıklı olarak ateş güçleri bulunmaktadır.

NİNJA
Profesyonel suikastçı sınıfıdır. Pusu kurabilme yeteneği sayesinde, rakibine ansız saldırılar ile büyük hasarlar verebilir. Hafif zırh kullanmasının verdiği hafiflik ile hız ve hareket kabiliyeti yüksektir. Bu sınıfta iki tip beceri bulunmaktadır. Yakın Dövüş ve Uzak Dövüş. Yakın Dövüş yeteneğinde hançer kullanarak rakibine yakın alanda hasarlar verebilir. Uzak dövüş yeteneğinde ise yay kullanarak, okçuluk yetenekleri sayesinde uzak menzilden saldırabilir.

ŞAMAN
Şaman karakter sınıfı yetenek sınıfına göre değişkenlik gösteren üç destek becerisi bulunmaktadır. Ejderha Gücü sınıfında, yetenekleri sayesinde kritik oranınızı arttırarak daha etkili vuruşlar yapmanıza yardımcı olur. Kutsama becerisi ile de alacağınız hasarları azaltarak sizi korur. İyileştirme Gücü sınıfında, iyileştirme becerisi sayesinde can sağlığınızı bir anda doldurabilir. Bir diğer becerisiyle size saldırı hasarınızı arttırmakta yardımcı olabilir.
İMPARATORLUKLAR

SHINSOO
Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

CHUNJO
Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir.İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur, imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.

JINNO
Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.
EFSUN ORANLARI
Efsun oranlarımız sabit değildir , gelicek maksimum oranlardır.
Efsun Adı    Oran
Max. HP    2000
Güç - Zeka - Çeviklik - Canlılık    12
Hareket Hızı    20
Saldırı Hızı    8
Büyü Hızı    20
HP - SP Üretimi    30
Zehirleme, Sersemletme, Yavaşlatma Şansı    8
Kritik - Delici Vuruş    10
Yarı İnsanlara Karşı Güç    10
Büyüye Karşı Dayanıklılık    15
Mistik - Ölümsüz - Şeytanlara Karşı Güç (ve benzeri efsunlar)    20
Zehre & Kanatmaya Karşı Koyma    8
Savunma Oranları (kılıç - çiftel - bıçak)    15

Yorumlar